Co je vlastně akrojóga?

Akrojóga je založena na fyzickém cvičení ve dvojici – kombinuje různé jógové a akrobatické techniky. Díky ní se můžete krásně protáhnout, zaposilovat si a společně se pobavit, to všechno klidně v jeden moment. Akrojóga se dá cvičit kdekoliv a kdykoliv, strávíte u toho příjemné, zábavné chvilky a ještě u toho spálíte společně pár kalorií.

 

Pro koho je Akrooba určena?

Akrooba jsou online lekce akrojógy určeny převážně pro začátečníky a mírně pokročilé

Vyzkoušejte akrojógu se svojí drahou polovičkou. Můžete cvičit společně doma, nemusíte chodit do fitka a ještě budete trávit čas společně.  

Neznamená to ovšem, že by akrojóga nebyla určená pro lidi s jiným než partnerským vztahem. Neváhejte oslovit kamarádku, kamaráda, sourozence, nebo třeba svoje děti, či rodiče. Kdokoliv do toho s vámi půjde, jsme si jistí, že spolu strávíte krásné chvíle v objetí akrojógy.

Pokud váháte, zda akrojógu vyzkoušet – máte obavy, že jste na to moc slabí, či příliš těžcí, máme pro vás jedinečnou šanci si nejprve vyzkoušet naši nultou lekci, kde se společně zaměříme na všechno, co vás v akrojóze může potkat.

———- Chci Nultou lekci ZDARMA ———-

Jak to funguje?

Cvičení akrojógy můžeme rozdělit na cvičení v leže (tzv. Lbase) a ve stoje (tzv. Standing)

Tomu odpovídají naše výukové moduly. Moduly  “LEŽ!” obsahují cviky prováděné v leže (báze – ten větší – leží, flyer – ten menší – létá). V modulech “STŮJ”! najdeme cviky prováděné ve stoje (báze – ten větší – stojí, flyer – ten menší – létá)

Pro vás, kteří cítíte, že se potřebujete na lekce připravit, jsme připravili protahovací, posilovací a průpravná videa, která jsou zcela ZDARMA na našem YouTube kanále. Mrkněte se, jak se dobře připravit a cvičte společně třeba každý den.

Naše lekce jsou rozděleny do jednotlivých modulů. Každý modul obsahuje 4 na sebe navazující lekce po 4 akrojógových pozicích. Můžete si pořídit celý modul, každý týden vám přistane jedna lekce do mailu, a vy tak máte studijní materiál na celý měsíc. Nebo si můžete pořídit jednotlivé lekce, a vybrat si, co vás nejvíce zaujalo.

Pokud jste úplní začátečníci, doporučujeme začít pěkně od začátku, a rozhodně cvičit i průpravná videa, která jsou zdarma.