Jsme s vámi!

Naše moduly jsou vždy rozdělené na 4 lekce, tedy do 4 týdnů, V průběhu této doby máte možnost se s námi až 2x spojit v případě, že vám něco nebude jasné, nebo s něčím budete mít problémy. Rádi vám v takovém případě pomůžeme prostřednictvím online konzultace či se po domluvě sejdeme. 

Libovolná lekce AkroOby

Chcete cvičení s námi zatím jen vyzkoušet, nebo už nějaké základy máte? Podle fotek v modulech Lež! 1 či Stůj! 1 si můžete vybrat přesně lekci, která Vás naučí co byste chtěli umět. Stačí si vybrat, a můžete jít na to! 

 

110,- včetně DPH         

Koupit Kurz

Individuální online lekce LIVE

Máte pocit, že byste si zasloužili individuální přístup? Máte nějaké pozice, se kterými si už zkrátka nevíte rady a uvítali byste pomoc? Rádi se Vám pověnujeme i individuálně. Stačí si objednat online live lekci – hned po objednání se vám otevře formulář, díky kterému zjistíme, co Vás přesně zajímá a jak můžeme uzpůsobit lekci přímo pro Vás na míru. Zároveň do něj můžete napsat termíny, které Vám nejvíc vyhovují, abychom se následně sešli (online, ale přeci 😉 ). Budete nás mít celých 60 minut jen pro sebe. 🙂

 


300,- včetně DPH         

Koupit lekci

 

Modul Lež! 1

Naučte se základních 16 pozic v tzv. L-base ve 4 týdnech. Každý týden vám do e-mailu přijde jedno naše video, kde se zaručeně naučíte něco nového. Tento modul je určený pro úplné začátečníky, kteří s akrojógou ještě osobně neměli tu čest.


Co se naučím v modulu?


400,- včetně DPH         

Koupit Kurz  

Modul Stůj! 1

Naučte se 16 základních pozic ve stoje ve 4 týdnech. Každý týden vám do e-mailu přijde jedno naše video, kde se zaručeně naučíte něco nového. I tento modul lze použít pro úplné začátečníky, avšak je lepší už trochu mít nějaké zkušenosti třeba s L-base (cvičením v leže). 

Co se naučím v modulu?


400,- včetně DPH         

Koupit Kurz